Filtr w Google – ręczny i algorytmiczny

Usługa ta skierowana jest do osób, które otrzymały filtr w Google ,, karę za nienaturalne linki ” prowadzące do witryny.

Objawy nałożenia kary, filtra w Google

 • Nagłe spadki Pozycji w wynikach wyszukiwania Google.
  Dobór nieodpowiednich metod / technik pozycjonowania spowodowały, że bardzo duża ilość słów kluczowych momentalnie spadła w wynikach wyszukiwań na odległe pozycje.
 • Wiadomość o nałożeniu ręcznej kary.
  Otrzymujesz powiadomienie o ,, nienaturalnych linkach, które kierują do twojej witryny ” – jest to informacja o nałożeniu kary ręcznej.

Otrzymując filtr ręczny, bądź algorytmiczny Twój serwis traci ruch, a tym samym ty tracisz dochody, które uzyskujesz z serwisu.

Co jesteśmy w stanie Ci zaoferować?

Oferujemy profesjonalną usługę zdjęcia filtra ręcznego w Google lub wyprowadzenie strony z filtra algorytmicznego. Początkowo zabieramy się do zebrania jak najwięcej informacji o stronie, raporty linków z Narzędzi dla Webmasterów oraz z serwisów typu majestic.com czy ahrefs.com. Po zebraniu informacji przystępujemy do analizy wszystkich linków, tworząc raport disavow tych, które są szkodliwe dla witryny. Dla filtra algorytmicznego dodatkowo zwiększamy reputację witryny w oczach wyszukiwarki poprzez zdobycie linków wysokiej jakości.

Wyjście z filtra algorytmicznego

Staramy się aby cały proces wyjścia z filtra trwał jak najszybciej, aby twoja strona znowu zaczęła być widoczna dla twoich klientów i mogła zarabiać na siebie.

filtr algorytmiczny w wyszukiwarce google

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

W tej branży istniejemy od 2005 roku, początkowo działania wykonywaliśmy dla swoich stron, potem swoje usługi oferowaliśmy innym. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie, która pozwala nam uzyskanie odpowiednich pozycji, wyciągnięcie strony z filtra.

avatar Właścicielem firmy jest specjalista SEO znany również z bloga SEO dboho.pl. Jesteśmy grupą młodych i ciągle rozwijających się osób, które dążą do określonych przez siebie celów. Powierzając nam zlecenie masz pewność, że nie robi to fikcyjna firma! lub jakiś dzieciak, który przeczytał coś, gdzieś na forum / blogu.

W roku 2014 mieliśmy okazję uratować ponad 150 serwisów / sklepów / blogów, które zostały ukarane filtrem ręcznym, bądź algorytmicznym.

Przed realizacją zlecenia możemy spotkać się w Rzeszowie i porozmawiać na temat zlecenia / współpracy. W trakcie realizacji zlecenia, pozostajemy w ciągłym kontakcie z Państwem. Koszt tego typu usługi jest zależny od wielu czynników, jednak nasze ceny pozostają w pełni rozsądne. Nie jesteśmy wielką korporacją, gdzie musimy oferować ceny w tysiącach aby utrzymać X pracowników. Serwisy z niewielką ilością linków wykonujemy od 100zł netto. Napisz do nas – to nic nie kosztuje!!!

Filtr w Google – Informacje od Matt Cutts

Przykład informacji o otrzymaniu ręcznej kary:

Filtr ręczny w google - nienaturalne linki

FAQ najczęściej zadawanych pytań związanych z Filtrem w wyszukiwarce Google.

 Ile czasu zajmuje usunięcia Filtra od Google?

Niestety nie możemy konkretnie ocenić czasu w jakim uda się osiągnąć ten cel. Google odpowiada na podania w przeciągu 5-14 dni, do tego należy doliczyć czas analizy, czas w którym podejmowane są kroki w celu kontaktu z właścicielami witryn, w celu usunięcia szkodliwego linka do Państwa witryny, bez konieczności dodawania go do disavow. Czas ten może więc wydłużyć się nawet do 1-3 miesięcy.

Powiadomienie o filtrze

Powyżej jeden z czasów reakcji na zdjęcie filtra w wyszukiwarce. Czas oczekiwania w tym przypadku wynosił 6 dni od momentu wysłania prośby o ponowne rozpatrzenie.

Czy pozycje przed nałożeniem kary powrócą?

Jeżeli podczas analizy uznamy, że jakaś część linków, które prowadzą do strony jest wartościowa i pozostawimy je, to strona ma dużą szansę odzyskać pozycje sprzed nałożeniem filtra /kary. W zależności od ustaleń z klientem, często oferujemy usługę mocnego link building-u w trakcie zdejmowania nałożonego filtra, dzięki czemu w dużej mierze pozycje powracają / część pozycji, a tym samym szybko możesz dalej mieć ruch. Jeden z ostatnich przypadków prezentujemy poniżej, więcej informacji możemy udzielić po kontakcie  przedstawieniu konkretnego przypadku.

Ruch kilka dni po zdjęciu filtra algorytmicznego przez google

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną to zapraszam do skorzystania z formularza, który znajduje się tutaj.

Jeden komentarz do “Filtr w Google – ręczny i algorytmiczny”

 1. Dzięki wielkie za zdjęcie filtra w ciągu 6 dni. Serdecznie mogę polecić usługi tej firmy, akurat miałem okazje skorzystać z promocyjnej aukcji allegro dotyczącej zdjęcia filtra. Naprawdę profesjonalne podejście do sprawy.

  Pozdrawiam,
  Krystian

Dodaj komentarz