Pozycjonowanie stron i sklepów Internetowych w Rzeszowie

Pozycjonowanie stron WWW – Rzeszów.

Posiadasz już własny sklep internetowy, bądź stronę WWW, bloga? Nadal nie masz nowych klientów, bądź osób odwiedzających stronę, a ruch jest praktycznie zerowy? Możesz zwiększyć ruch w sklepie / na stronie WWW lub blogu dzięki Wyszukiwarce Google.

Wyszukiwarka google jest obecnie jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek, które służą jako źródło informacji. Wiele różnego rodzaju testów / analiz oraz własnych doświadczeń z życia codziennego pokazuje, że szukamy informacji na pierwszej stronie wyników wyszukiwań, mało kiedy zdarza się tak, że przechodzimy na kolejne podstrony. Dzięki pozycjonowaniu możesz wypromować swoją stronę na pierwszą stronę wyników wyszukiwań pod określone słowa, dzięki czemu ruch na twojej stronie wzrośnie.

Optymalizacja

Zoptymalizujemy Twoją stronę WWW / sklep internetowy / bloga pod kątem słów kluczowych, które wybierzemy dla Ciebie tak, aby przynosiły jak najwięcej ruchu w postaci osób chętnych na zakup produktu / usługi, którą Państwo oferują lub, które zlecą nam do pozycjonowania, następnie zajmiemy się budowaniem reputacji Państwa strony / sklepu / bloga w oczach wyszukiwarki.

Monitorowanie naszych działań

Otrzymają od nas Państwo link do Panelu Użytkownika, gdzie będą Państwo mogli codziennie śledzić osiągnięcia poszczególnych pozycji.

Ponadto otrzymają Państwo link do pliku w chmurze, gdzie można śledzić jakie działania są wykonywane w celu uzyskania wysokiej pozycji. Będą Państwo mogli na bieżąco sprawdzić i ocenić, czy podejmowane są jakiekolwiek działania.

Nie ma nic za darmo

Jeżeli widzą Państwo oferty, gdzie ktoś za niewielkie pieniądze lub za darmo przez miesiąc oferuje pozycjonowanie to zalecały omijać takich specjalistów szerokim łukiem. Należy pamiętać, że nie ma nic za darmo. Nikt nie będzie marnował czasu i pieniędzy na to, aby Państwa strona była wysoko w wynikach wyszukiwań. Zawsze tego typu oferta ma jakieś drugie dno (albo każą podpisać Państwu niekorzystną ofertę, albo po miesiąca jeżeli nie będą chcieli Państwo współpracować to strona zostania linkowana z różnych spamerskich stron co obniży mocno jej wartość w oczach wyszukiwarki) i wiele innych. Niskie oferty pozycjonowania zazwyczaj polegają na pozycjonowaniu za pomocą systemów wymiany linków (SWL), która działają krótko, a później strona otrzymuje filtr lub bana. Należy interesować się tym jakie linki i metody pozycjonowania stosuje firma zajmująca się SEO Państwa strony.

Różnego rodzaju gwarancje

Wyszukiwarka Google nie gwarantuje żadnych pozycji. Oferty firm, które gwarantują Pozycje są naprawdę śmieszne. Jak można gwarantować coś, czego nie da się zagwarantować? Tyczy się to również słów ,,Gwarantujemy, że nie otrzymają Państwo kary / filtra / bana ”. Nie można czegoś takiego gwarantować, bo Google nawet wartościowy link uzna za nienaturalny i nałoży na Państwa witrynę karę, który umieściła obca osoba na swojej stronie / blogu do Państwa strony, bo się jej spodobała. Nie ma się na to wpływu, więc nikt nie może dać na to gwarancji!

Przestrzegamy więc przed tego typu ofertami.

Dlaczego my?

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się praktycznie od 2005 roku. Przez ten czas przeżyliśmy sporą ilość aktualizacji, które wprowadziła wyszukiwarka. Mieliśmy okazję pozycjonować już tysiące fraz. Przez ten okres nauczyliśmy się bardzo wiele na temat działań, które przynoszą efekty i są dość bezpieczne. Nie gwarantujemy pozycji i nie pracujemy za darmo, ale możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań, wykorzystamy nasze zdobyte doświadczenie i obecnie znane najlepsze metody pozycjonowania do tego, aby pomóc Państwu w osiągnięciu jak najlepszych wyników w postaci ,, wysokich pozycji, dużego ruchu, zwiększenia sprzedaży ”, będziemy starać się osiągnąć ten cel przy bardzo niskim ryzyku otrzymania kary / filtra / bana. Nie zmuszamy klienta do podpisywania umów na określony czas. Zaczynamy pozycjonowanie, Państwo śledzą plik, w którym widzą wszelkie podjęte kroki, jeżeli uznają Państwo na koniec miesiąca, że nasze działania Państwa nie satysfakcjonują to kończymy współpracę.

Kiedy widoczne są pierwsze efekty współpracy?

Zazwyczaj pierwsze efekty w ruchu i pozycjach można zaobserwować po około 2-3 miesiącach współpracy. Dla niektórych fraz może być to znacznie wcześniej lub znacznie później.

Metody rozliczenia

Preferujemy stałe rozliczenie miesięczne, pozwala nam to budowanie odpowiedniej strategii, pokryć poniesione straty i opłacić pracowników. Nasze działania mogą Państwo śledzić w pliku w chmurze, przez co będą Państwo pewni, że nasza praca nie polega tylko na wystawianiu FAKTUR za usługę! Możemy także obniżyć cenę abonamentu, ale dodając do tego płatność za efekt.

Możliwe jest także rozliczenie tzw. tylko płatność za efekt. Czyli płatność dopiero po osiągnięciu wcześniej ustalonych celów.

Podsumowując:
– Abonament
– Abonament + Płatność za efekt
– Płatność za efekt

Polecamy opcję numer 1.

Lista najczęściej zadawanych Pytań dostępna w zakładce FAQ – to miejsce, które warto odwiedzić, aby poszerzyć swoją wiedzę.

Rzeszów

Jest miejscem, gdzie możemy się spotkać i omówić wszelkie szczegóły odnośnie przyszłej współpracy. Omówimy przykładowe strategie, dowiedzą się Państwo jakie działanie będziemy podejmować itp.

Jeżeli jesteś zdecydowany na podjęcie współpracy lub chcesz wycenić pozycjonowanie twojej strony to koniecznie wypełnij poniższy formularz.

 

Dodaj komentarz